sobota, 28 grudnia 2013

Święta, święta i po świętach... ;c

Nie wiem jak Wy, ale ja w tym roku w ogóle nie czułam świąt i nie wiem, czy to jest kwestia bardzo nie świątecznej pogody, czy tego, że jestem coraz starsza i nie mam już takiej frajdy ze świąt, nie staram się już złapać na gorącym uczynku Świętego Mikołaja, albo nie podsłuchuje o północy, czy przypadkiem mój kot nie gada ludzkim głosem. Teraz święta to dla mnie czas spotkania z rodziną. Ehhhhhh czasami chciałabym być znowu tą 6-letnią Julcią, która żyje w tym swoim bajkowym świecie.... Jak byłam mała miałam bardzo dużo marzeń i nadal je mam :) pamiętam, że najbardziej marzyłam o tym, aby tańczyć na dużej scenie w pięknych strojach, w świetle reflektorów i to marzenie się spełniło. Tańczę na koncertach, turniejach, pokazach, meczach,  tańczyłam na festiwalu w Ostródzie, gdzie było 40 tyś ludzi i to dzięki temu, że wierzyłam w moje marzenia i ciężko pracowałam nad tym, żeby się spełniły... Ja właściwie żyję swoimi marzeniami. Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie mam jeszcze 17 lat, więc całe życie stoi przede mną otworem i to tylko ode mnie zależy jak nim pokieruję ;) Niedługo Sylwester. Jak zamierzacie go spędzić ? Ja w tym roku niestety nie spędzę go ze znajomymi, ponieważ pracuję w pracy, którą kocham czyli tańczę na koncercie ;D Wstawiam zdjęcie mojego prezentu od Mikołaja, któremu bardzo dziękuje <3 moją fotkę dla urozmaicenia i fotki z Ostródy, którą będę długo wspominać. Zapraszam wszystkich do obserwowania mnie na instagramie  http://instagram.com/juliaa_kupiec17 komentarzy:

 1. Jeju masz takie cudowne włosy <33

  http://miinikaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ale masz cudowne włosy :O <33

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne włosy!:)) wszystkiego dobrego i duuuużo energii !

  OdpowiedzUsuń
 4. Musiałaś być bardzo grzeczna, że dostałaś taki prezent! Udanego występu!!:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanawiam się czy ktokolwiek czuł te święta...
  http://im-unbreakable-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale masz piękne włosy! Super, że spełniasz swoje marzenia ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. żyje sie zyje , ciezko pracujesz wiec na wszystko zaslugujesz!
  ps. super wypadłąs w szkoel zycia!:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteś chodzącą motywacją! :)
  Ideał sam w sobie ♥

  blackjuliett.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. I just wanted to thank you again for the amazing web page you have designed here. It truly is full of useful tips for those who are definitely interested in that subject, in particular this very post. Youre really all so sweet plus thoughtful of others and also reading your website posts is an excellent delight to me. And what generous reward! Ben and I will have excitement making use of your recommendations in what we should instead do in a few weeks. Our collection of ideas is a distance long which means that your tips will be put to very good use.
  Curling games11

  OdpowiedzUsuń
 10. tez w tym roku nie czułam tej magi świąt ! :( ślicznie wyglądasz!;*

  OdpowiedzUsuń
 11. steady once the info, hopefully this info can be useful for everyone who membacanya.oh yes yes do not forget to visit my blog ...!
  OBAT TAHAN LAMA DIATAS RANJANG
  OBAT PATAH TULANG
  OBAT KUAT TAHAN LAMA BERHUBUNGAN SEKUAL
  AWALUDIN
  OBAT PARU-PARU BOLONG

  OdpowiedzUsuń